Інформація про доставку

Існує два варіанти відправлення замовлень:

1. Надсилання за допомогою сервісу від «Нова Пошта»

Доставка здійснюється рахунок покупця. Замовлення вирушають у будні. В середньому час відвантаження становить від 1 до 4 днів.

Автоповернення посилок відбувається на 5-й день. Замовлення, які були надіслані післяплатою і які не забрали, анулюються. Оплата за них не повертається.

Вартість доставки розраховується за тарифами компанії Нова Пошта. Для отримання докладної інформації перейдіть за посиланням у розділ «Умови покупки та повернення».

Переглядайте всі посилання при отриманні у присутності працівників відділень Нової Пошти. Якщо оглядали вже вдома, претензії не приймаються.

2. Самовивіз

У Києві є магазин, звідки можна забрати продукцію. Адреса магазину – Кловський узвіз, 11. Найближча станція метро – Кловська.

Інформація про купівлю та повернення

  1. Мінімальна сума для замовлення складає 300 грн..
  2. Якщо товар не підійшов за розміром, вирушав зі складу та не був виготовлений спеціально на замовлення, є можливість обміну. У такому разі пересилка оплачується за рахунок покупця. Перед відправкою менеджер зв'яжеться із замовником для уточнення інформації.
  3. Замовлення відправляються у будні дні Новою Поштою, з 9:00 до 18:00. Прийом замовлень та дзвінків з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00
  4. Автоповернення посилок відбувається на 5-й день. Замовлення, які були надіслані післяплатою і які не забрали, анулюються. Оплата за них не повертається.
  5. Перегляньте всі посилки при отриманні в присутності співробітників відділень компанії «Нова Пошта». Якщо посилку оглядали вдома, претензії не приймаються.